Blog | Multiselect-Policyjny.pl

Krótko. Jasno. Konkretnie.
O tym jak zostać Policjantem.

Likwidacja Multiselectu czy Multiselect "2"?
Multiselect
1 sie 2017

Dociera do nas coraz więcej plotek o zmianach, które mogą zajść w procesie rekrutacji do Policji. Mówi się coraz częściej o teście Multiselect, którego forma może zostać zmieniona. Niestety nie ma...

przeczytaj artykuł
Rozmowa kwalifikacyjna - Wywiad Zorganizowany w rekrutacji do Policji
Porady
21 kwi 2017

Rozmowa kwalifikacyjna - dawniej "Wywiad Zorganizowany"- jest to 3 etap rekrutacji, który polega na rozmowie z komisją złożoną z co najmniej jednego policjanta oraz jednego psychologa (możliwe jest więcej członków komisji, maksymalnie 5). Etap ten ma na celu sprawdzenie Twojej umiejętności...

przeczytaj artykuł
Szkoła Policyjna w Szczytnie (WSPOL) - czy po jej ukończeniu zostaniesz policjantem?
Informacje
18 mar 2017

Wiele osób, które dopiero zaczynają myśleć o pracy w Policji poważnie, zaczyna zastanawiać się, czy jest jakaś szkoła policyjna, po której zostaje się policjantem. Postaramy się teraz rozwiać wszelkie wątpliwości na temat Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

przeczytaj artykuł
Wykształcenie (średnie) do Policji
Informacje
16 mar 2017

Czasami bywa tak, że ktoś obudzi się z myślą "a może by tak zostać policjantem". Problemy zaczynają się rodzić, gdy należy spełnić wszystkie niezbędne wymagania. Jedym z nich jest wykształcenie wymagane w Policji.

przeczytaj artykuł
Stopnie w Policji
Informacje
10 lut 2017

Stopnie służbowe w Policji – są to tytuły policjantów oznaczające miejsce funkcjonariusza w hierarchii. Chcąc zostać funkcjonariuszem dobrze jest znać stopnie oraz potrafić je rozpoznać.

przeczytaj artykuł
Jak dostać się do Policji?
Porady
14 sty 2017

Pierwsze co trzeba zrobić to dostarczyć dokumenty aplikacyjne do najbliższego komisariatu Policji. Gdy zostanie wyznaczony nam termin, możemy się udać na następny etap, czyli Test Wiedzy Ogólnej (TWO) i Test Sprawności (TS). Testy te odbywają się w jednej ze szkół policyjnych.

przeczytaj artykuł
Test wiedzy do Policji
Porady Multiselect
18 gru 2016

Test wiedzy do Policji, zwany również Testem Wiedzy Ogólnej (TWO) ma za zadanie sprawdzić wiedzę kandydata z następujących zakresów tematycznych.

przeczytaj artykuł
Test sprawności do Policji
Porady
21 lis 2016

Czyli jak wygląda i jak przygotować się do testu sprawności do Policji

przeczytaj artykuł
Jak wygląda Multiselect?
Multiselect
11 paź 2016

Multiselect składa się z kilku testów, sprawdzających różne predyspozycje i cechy kandydata. Na początku wypełniasz kwestionariusz osobowy, w którym odpowiadasz na podstawowe pytania dotyczące Twojego życia, np. czy byłeś chory na coś bądź nadal jesteś, czym się zajmujesz, jakie masz wykształcenie itp.

przeczytaj artykuł