Likwidacja Multiselectu czy Multiselect "2"? | Multiselect-Policyjny.pl

Krótko. Jasno. Konkretnie.
O tym jak zostać Policjantem.

Likwidacja Multiselectu czy Multiselect "2"?

Multiselect
1 sie 2017

Dociera do nas coraz więcej plotek o zmianach, które mogą zajść w procesie rekrutacji do Policji. 

Mówi się coraz częściej o teście Multiselect, którego forma może zostać zmieniona. Niestety nie ma żadnej pewności co do tego czy i kiedy zostanie wprowadzony oraz jak ma wyglądać nowy test. 

Osoby, których Multiselect odbędzie się jeszcze w sierpniu nie mają czego się obawiać, lecz już w okolicach wrzesień-październik okaże się, czy plotki o zmianach w teście są prawdziwe. Dlatego, jeśli planujesz dopiero start w rekrutacji i chcesz zacząć przygotowania, weź pod uwagę fakt, że Twój Multiselect może się różnić od tego, który jest aktualnie na platformie. Pozostałe testy - tj. TWO i Rozmowa kwalifikacyjna mają pozostać bez zmian.

Z naszej strony możemy zapewnić, że jeżeli zmiany faktycznie zajdą to dołożymy wszelkich starań, aby testy na platformie zostały jak najszybciej zaktualizowane i udostępnione dla wszystkich użytkowników.

Niestety, w tej chwili nie ma żadnych pewnych informacji na ten temat, gdy będzie wiadomo coś więcej stosowną informację umieścimy na blogu.


Aktualizacja 21.09.2017r.:

Od 18 września 2017 r. obowiązuje zmieniony test Multiselect 2. Wprowadzono nowe testy inteligencji, baza pytań psychologicznych również zmieniła się, lecz ich forma pozostała podobna. Innymi słowy - nowego koła wymyślić nie mogą, pytania dalej są tego typu jak dotychczas. Oprócz tego rozmowa z psychologiem wydłużona została do co najmniej 2 godzin!

Co to dla Ciebie oznacza? Że jeżeli rozmowa z psychologiem trwa aż 2 godziny, to psycholog z łatwością pozna Twoją prawdziwą osobowość. A więc po raz kolejny okazuje się, że nauka na pamięć gotowych odpowiedzi "TAK" "NIE" na tzw. "profil policjanta" nie sprawdza się. Ważne, aby w teście być w dużej mierze sobą! Zobacz: Co musisz wiedzieć?

W tym przypadku, zanim test Multiselekt zostanie zaktualizowany na naszej platformie pozostaje jedynie baza pytań psychologicznych, które jeżeli przerobisz ze zrozumieniem, wystarczą, abyś był/była dobrze przygotowany/-a do praktycznie każdego testu psychologicznego (w tym nowego Multiselektu 2!)

UWAGA!

Na czas, kiedy test Multiselekt na naszej platformie nie został zaktualizowany duża obniżka cen! Już teraz możesz nabyć pakiet MAX nie za 197zł, a za jedyne 137zł! Pakiet Mini (chociaż TWO jest bez zmian) również w promocyjnej cenie 67zł

Dlaczego warto wykupić dostęp właśnie TERAZ?


  1. Stając się posiadaczem któregoś z pakietów masz zawsze gwarantowane aktualizacje testów. Tak więc gdy uda nam się zdobyć i opracować nowy Multiselect, postaramy się go jak najszybciej wrzucić na Twoje konto!
  2. Test Multiselect, który znajduje się aktualnie na naszej platformie zawiera aż 640 pytań psychologicznych, które są opracowane w taki sposób, aby każdy zrozumiał ich prawdziwy sens, drugie dno. Przerabiając taką pulę pytań zaczynasz doskonale rozumieć sposób działania tego typu testów. Przygotuje Cię to praktycznie do każdego testu psychologicznego, w tym do nowego Multiselektu.
  3. Obniżka cen jest tylko na okres, w którym Multiselekt nie został zaktualizowany!
  4. W tym roku ilość chętnych drastycznie spadła! Czasy, gdy było 15 osób na 1 miejsce minęły, a zatem testy psychologiczne oraz rozmowa kwalifikacyjna są jak najbardziej do przejścia. Dobre przygotowanie niewątpliwie może w tym pomóc :-).

Zapoznaj się ze szczegółami oferty.