Likwidacja Multiselectu czy Multiselect "2"? | Multiselect-Policyjny.pl

Krótko. Jasno. Konkretnie.
O tym jak zostać Policjantem.

Likwidacja Multiselectu czy Multiselect "2"?

Multiselect
1 sie 2017

Dociera do nas coraz więcej plotek o zmianach, które mogą zajść w procesie rekrutacji do Policji. 

Mówi się coraz częściej o teście Multiselect, którego forma może zostać zmieniona. Niestety nie ma żadnej pewności co do tego czy i kiedy zostanie wprowadzony oraz jak ma wyglądać nowy test. 

Osoby, których Multiselect odbędzie się jeszcze w sierpniu nie mają czego się obawiać, lecz już w okolicach wrzesień-październik okaże się, czy plotki o zmianach w teście są prawdziwe. Dlatego, jeśli planujesz dopiero start w rekrutacji i chcesz zacząć przygotowania, weź pod uwagę fakt, że Twój Multiselect może się różnić od tego, który jest aktualnie na platformie. Pozostałe testy - tj. TWO i Rozmowa kwalifikacyjna mają pozostać bez zmian.

Z naszej strony możemy zapewnić, że jeżeli zmiany faktycznie zajdą to dołożymy wszelkich starań, aby testy na platformie zostały jak najszybciej zaktualizowane i udostępnione dla wszystkich użytkowników.

Niestety, w tej chwili nie ma żadnych pewnych informacji na ten temat, gdy będzie wiadomo coś więcej stosowną informację umieścimy na blogu.


UWAGA!

Na czas, kiedy nie mamy pewności co do zmian w teście Multiselect duża obniżka cen! Już teraz możesz nabyć pakiet MAX nie za 197zł, a za jedyne 137zł! Pakiet Mini (chociaż TWO jest bez zmian) również w promocyjnej cenie 67zł

Dlaczego warto wykupić dostęp właśnie TERAZ?

  1. Nie wiadomo czy Multiselect będzie zmieniany, ani kiedy miałoby to nastąpić. Jest duża szansa, że to tylko plotki, a test pozostanie ten sam, zatem warto się do niego przygotować.
  2. Stając się posiadaczem któregoś z pakietów masz zawsze gwarantowane aktualizacje testów. Tak więc nawet jeśli pojawi się nowy Multiselect, my postaramy się go jak najszybciej wrzucić na Twoje konto!
  3. Test Multiselect, który znajduje się aktualnie na naszej platformie zawiera aż 640 pytań psychologicznych, które są opracowane w taki sposób, aby każdy zrozumiał ich prawdziwy sens, drugie dno. Przerabiając taką pulę pytań zaczynasz doskonale rozumieć sposób działania tego typu testów. Nawet, jeżeli "nadziejesz się" na nowy Multiselect, to pytania psychologiczne w nim zawarte będą dla Ciebie proste. 
  4. Obniżka cen jest tylko na okres, w którym nie mamy pewności, czy Multiselect się zmieni. Jeśli plotki okażą się prawdą, wtedy testy na platformie zostaną zaktualizowane i cena wróci do normy. Jeżeli będziemy mieli pewność, że Multiselect pozostał ten sam - wtedy również cena wraca do normy.
  5. W tym roku ilość chętnych drastycznie spadła! Czasy, gdy było 15 osób na 1 miejsce minęły, a zatem testy psychologiczne oraz rozmowa kwalifikacyjna są jak najbardziej do przejścia. Dobre przygotowanie niewątpliwie może w tym pomóc :-)


Zapoznaj się ze szczegółami oferty.