Likwidacja Multiselectu czy Multiselect "2"? | Multiselect-Policyjny.pl

Krótko. Jasno. Konkretnie.
O tym jak zostać Policjantem.

Likwidacja Multiselectu czy Multiselect "2"?

Multiselect
1 sie 2017

Dociera do nas coraz więcej plotek o zmianach, które mogą zajść w procesie rekrutacji do Policji. 

Mówi się coraz częściej o teście Multiselect, którego forma może zostać zmieniona. Niestety nie ma żadnej pewności co do tego czy i kiedy zostanie wprowadzony oraz jak ma wyglądać nowy test. 

Osoby, których Multiselect odbędzie się jeszcze w sierpniu nie mają czego się obawiać, lecz już w okolicach wrzesień-październik okaże się, czy plotki o zmianach w teście są prawdziwe. Dlatego, jeśli planujesz dopiero start w rekrutacji i chcesz zacząć przygotowania, weź pod uwagę fakt, że Twój Multiselect może się różnić od tego, który jest aktualnie na platformie. Pozostałe testy - tj. TWO i Rozmowa kwalifikacyjna mają pozostać bez zmian.

Z naszej strony możemy zapewnić, że jeżeli zmiany faktycznie zajdą to dołożymy wszelkich starań, aby testy na platformie zostały jak najszybciej zaktualizowane i udostępnione dla wszystkich użytkowników.

Niestety, w tej chwili nie ma żadnych pewnych informacji na ten temat, gdy będzie wiadomo coś więcej stosowną informację umieścimy na blogu.


Aktualizacja 21.09.2017r.:

Od 18 września 2017 r. obowiązuje zmieniony test Multiselect 2. Wprowadzono nowe testy inteligencji, baza pytań psychologicznych również zmieniła się, lecz ich forma pozostała podobna. Innymi słowy - nowego koła wymyślić nie mogą, pytania dalej są tego typu jak dotychczas. Oprócz tego rozmowa z psychologiem wydłużona została do 2 godzin!

Co to dla Ciebie oznacza? Że jeżeli rozmowa z psychologiem trwa aż 2 godziny, to psycholog z łatwością pozna Twoją prawdziwą osobowość. A więc po raz kolejny okazuje się, że nauka na pamięć gotowych odpowiedzi "TAK" "NIE" na tzw. "profil policjanta" nie sprawdza się. Ważne, aby w teście być w dużej mierze sobą! Zobacz: Co musisz wiedzieć?

W tym przypadku, zanim test Multiselekt zostanie zaktualizowany na naszej platformie pozostaje jedynie baza pytań psychologicznych. Przerobienie ich ze zrozumieniem na pewno pomoże w przejściu jakiegokolwiek testu psychologicznego, w tym może być pomocne w nowym teście Multiselect "2".

Aktualizacja 09.01.2018r.:

W związku z trudnością w uzyskaniu konkretnych informacji dotyczących testu Multiselect "2" oraz doniesieniami o kolejnych planowanych zmianach w teście Multiselect planowane jest przeobrażenie naszej platformy e-learningowej.

Czym spowodowane są zmiany?
Test Multiselect "2" nie "wyciekł" w całości do Internetu do tej pory, chociaż został wdrożony we wrześniu 2017 roku. Niestety, ale większość firm sprzedających "nowy test " ma po prostu w swojej ofercie zebrane szczątkowe informacje od osób, które są po testach. Nie są to rzetelne materiały. Dodatkowo docierają do nas plotki o kolejnych zmianach w testach.

Test osobowości, który jest najważniejszym elementem testu Multiselect, działa zawsze na tej samej zasadzie - tak więc ogólne przygotowanie do niego da nam naprawdę dużo - NIEZALEŻNIE od tego czy test Multiselect zostanie kolejny raz zmieniony! Schemat sprawdzenia cech osobowości pozostaje ten sam - dlatego przygotowując się do niego zawsze test pójdzie Ci dużo lepiej niż osobom, które podchodzą bez przygotowania. Może się to okazać bardziej pożyteczne, niż nauka ze szczątkowych materiałów zebranych od osób po testach, lecz nie rozumiejąc tak naprawdę o co w nich chodzi.

W związku z tym planujemy usunąć symulatory, skoro i tak brak nam rzetelnych informacji do ich zaktualizowania, pozostawiając jedynie moduł przygotowujący do testu osobowości.


Dlaczego warto wykupić dostęp właśnie TERAZ?

  • Test Multiselect, który znajduje się aktualnie na naszej platformie zawiera aż 640 pytań psychologicznych, które są opracowane w taki sposób, aby każdy zrozumiał ich prawdziwy sens, drugie dno. Przerabiając taką pulę pytań zaczynasz doskonale rozumieć sposób działania tego typu testów. Przygotuje Cię to praktycznie do każdego testu psychologicznego, może pomóc w rozwiązaniu nowego testu Multiselect.
  • W tym roku ilość chętnych drastycznie spadła! Czasy, gdy było 15 osób na 1 miejsce minęły, a zatem testy psychologiczne oraz rozmowa kwalifikacyjna są jak najbardziej do przejścia. Dobre przygotowanie niewątpliwie może w tym pomóc :-).

Zapoznaj się ze szczegółami oferty.